ריקול הילינג

ריקול הילינג היא שיטה המתייחסת לכך שקונפליקט רגשי עלול לעורר מחלה או בעיה.
השיטה גורסת שמחלה או בעיה היא הפיתרון הטוב ביותר לתפיסתו של המוח על מנת לשמור את האדם בחיים, ישנה הבנה שהמוח יצר אותן כפתרון לקונפליקט שנוצר בחיים.
העלאה והיזכרות בטראומות ובקונפליקטים שהמטופל חווה או בני משפחתו והחיבור לרגשות, לתחושות, ולמחשבות בזמן הטראומה היא שלב חשוב בדרך להחלמה של המטופל. זהו תהליך רגשי המאתר את הקונפליקט הקשור לעבר שלנו ו/או של הורינו ודורות קודמים. הצפה של הקונפליקט מהזיכרון שנצרב בגוף, האמונות ודפוסי ההתנהגות עוזרת למטופל להתבונן, להבין ולמוח לבנות תכנית חדשה שתוביל לריפוי, לכן חשוב לזהות את הסיפור מאחורי הקונפליקט הקשור למחלה, לבעיה בחייו של המטופל או בהוריו ובשבט המשפחתי.

כשאנו קוראים לקונפליקט בשם, מכירים במה שהתרחש ומשחררים יכולה להיווצר החלמה.

Name it,   Claim it,   Dump it

דר' ז'ילבר רנו אומר "מחלה הינה פיתרון ביולוגי לקונפליקט שלא נפתר."

מפתח השיטה דר' ז'ילבר רנו ביסס את הריקול על עבודתו של קלוד סבאח, דר' האמר מפתח הרפואה הגרמנית החדשה ואחרים.

 

כיצד זה נעשה?

בשלב הראשון נחקור את מה שהתרחש בחייו של המטופל שנה לפני איבחון המחלה או הבעיה ונעמיק בחקירה שלתקופות שונות בחייו לפי חישובים שנעשים בגישת ריקול הילינג, נמשיך ונחקור מה קרה בחיי הוריו טרום ההתעברות, בהריון, בלידה ושנה לאחר הלידה.
בשלב החקירה נתייחס לשבט המשפחתי שלוש דורות אחורה אלו טראומות התרחשו אלו סודות קיימים במשפחה או כל סבל וקושי לעכל את מה שהתרחש. כל העברה בין דורית והעברה אנרגטית מאחד מבני המשפחה שעלול להשפיע על המטופל. בזמן החקירה כבר יעלו הקונפליקטים הקשורים למחלה או הבעיה.
בשלב השני נשוחח עליהם שכבר בו יתחיל תהליך הריפוי ונתאים טיפול מארגז הכלים שיאזן את הגוף וישחרר את מה שנותר טכניקות כגון: קינסיולוגיה, אייפק, דמיון מודרך, תטא, הילינג, אקסס בארס ועוד.

 

בריקול הילינג ניתן לטפל במגוון קשיים ובעיות בריאותיות כגון:
מחלות של מערכת העיכול, הנשימה, אורתופדיה, כאבים, סרטן, אלרגיות, אסתמה של העור, הפרעת קשב וריכוז, אוטיזם, קשיי למידה, חרדה, התמכרויות, קשיי שינה, כעס, דיכאון, ירידה במשקל וכדומה.

 

ריקול הילינג משתלבת באופן נפלא עם קינסיולוגיה ואייפק המבוססות על אותה החשיבה והיתרון הגדול הוא בבדיקת השריר המאפשרת לדייק באיתור זמני הקונפליקטים והתאמה של תהליכי טיפול ואיזון המותאמים באופן אישי למטופל.

 

מעוניינים לדעת עוד? צרו עימי קשר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות – 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »