"להפתעתי עשיתי את התרגיל בקלות וללא כאבים…"

מזה זמן מה יעל שר מעבירה לנו פעילות של תרגילי מוח במועדון הגמלאים. בזמן האחרון התחלתי להגיע למפגשים שלה באופן קבוע ומיידי פעם אני מתרגלת גם בבית. בהתחלה היא עבדה איתנו על שיפור הזיכרון ואח"כ המשיכה לתרגל איתנו תרגילי מוח לשיפור שיווי המשקל.

באחת הפעמים יעל ביקשה מתנדבת שיש לה סחרחורות כדי להדגים. באותו היום הייתה לי סחרחורת ויעל ביקשה שאשים לב מה קורה איתי במהלך התרגול. היא תרגלה איתנו מספר תרגלי מוח לשיפור שיווי המשקל וכשסיימנו שאלה אותי מה מצבי, אני הגבתי לא יודעת, אבל אני לא מרגישה כלום אין לי יותר סחרחורת, יעל הסבירה שהתרגילים שעשינו היו קשורים לריכוז ומיקוד וחלקם עבד על איזון האוזן הפנימית הקשורה לשיווי המשקל.

 

שבוע לאחר מכן המשכנו לעשות תרגילי מוח לשיפור שיווי המשקל באחד מהם הייתי צריכה להרים את הברך אל בית החזה כשאנו יושבים ובאותו היום כאבה לי רגל ימין ולא יכולתי להרימה בכלל. לאחר שהקבוצה סיימה לתרגל ואני בהוראתה של יעל לא עשיתי את התרגיל היא פנתה אלי וביקשה שאעצום עיניים ורק אדמיין את התנועה היא הובילה אותי בדמיון איך אני עושה זאת באופן זורם וקל. כשסיימתי את התהליך בדמיון, היא ביקשה שארים את הרגל אל בית החזה, להפתעתי עשיתי את התרגיל בקלות וללא כאבים, המשכתי לבצע את הפעולה והגבתי בהתרגשות לזאת שאני יכולה לעשות זאת בלי קושי מה שכמה דקות קודם זה היה בלתי אפשרי.

 

בכל פעם מחדש יעל מפתיעה אותנו ומראה לנו כיצד ניתן לבצע שינוי ולאפשר איכות חיים טובה יותר.

 

תודה

שרה ב.

 

אם גם אתם רוצים לטפל בבעיה שלכם – צרו עימי קשר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות: 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »