טיפול בכאב

אם אתם סובלים מכאבים אקוטיים, כרונים או נפשיים ורוצים להשתחרר מהם ולהחזיר לעצמכם את החיוניות, התנועה, לשפר את הבריאות ואיכות החיים שלכם, זה אפשרי באמצעות קינסיולוגיה וטכניקות נוספות אותן אני משלבת בקליניקה.

 

מי מאיתנו לא חווה כאב בין אם מדובר בכאב אקוטי, נפשי וחלקנו מתמודד גם עם כאבים כרוניים שהם חלק משגרת החיים.

 

התמודדות עם כאב פוגעת באיכות החיים שלנו, מגבילה את תנועת הגוף, מקשה על התפקוד ביום יום ומשפיעה על המצב הרגשי והמנטאלי שלנו. כאב הוא קריאת אזהרה שמשהו שאינו תקין מתחולל בגוף.

 

הרפואה הקונבנציונלית מטפלת בכאב באמצעות כדורים המשככים, מקהים ומדכאים את הכאב ואינה מאתרת את הסיבות להיווצרותו של הכאב בהיבט הרגשי והמנטאלי. דיכוי של כאב שהוא תוצאה רגשית גם אם הוא בא לידי ביטוי במישור פיזי לא תפתור את הבעיה והכאב יחזור ולעיתים בעוצמה רבה יותר.

 

כיצד קינסיולוגיה מתייחסת לכאב

קינסיולוגיה היא גישה הוליסטית, המתבוננת על המכלול של האדם, הסביבה, הרגשות המחשבות התחושות ועוד. השיטה עובדת על חידוש והזרמת האנרגיה בגוף ושחרורה של תגובת המתח, בכל רובד שתקוע או חסום באדם השלם, כלומר, יצירת איזון וריפוי הגוף.

 

כאב בגישה הקינסיולוגית הוא חסימה אנרגטית הגורמת לקשיים בתנועה, יוצרת חוסר איזון בגוף ומונעת מהאדם לתפקד באופן הטוב ביותר. המשמעות היא שישנו קושי באחד מתחומי החיים או יותר, אין זרימה במהלכי החיים וישנו חוסר איזון רגשי או מנטאלי. הגישה מתייחסת לכך שישנו קשר הדדי בין מערכות הגוף ומערכת האמונות והתגובה הרגשית הגורמת לתגובה הפיזית שיכולה לבוא לידי ביטוי בכאב שמזהיר מפני הידרדרות בריאותית שעלולה לבוא לידי ביטוי במחלה. לכל כאב יש את הקונפליקט שמתייחס אליו, כאשר ראשית עלינו לפצח את הסיפור האישי של כל אחד שמספר לנו מדוע נוצר הכאב.

אם נתייחס לכאבי ראש הם יכולים להיות קשורים לרגישות למזון או חומרי סביבה שבאים איתם במגע, לתחום בחיים שישנו קושי ובכל פעם שצריך להתמודד איתו מתפתח כאב ראש וישנן סיבות אפשריות נוספות. כך גם לכאבים בגב תחתון, שכמות, בטן, ברכיים ועוד – מאחורי כל אלה מצוי קונפליקט שגורם לכאב. איתור המקור הרגשי שגרם לכאב ישחרר את הגוף מהכאב ויחזיר לגוף את יכולת התנועה ההרמונית, את האיזון והתפקוד המיטבי.

 

כיצד זה נעשה

באמצעות בדיקת שריר, המהווה כלי האבחון של הקינסיולוגיה, נאתר את המקור לכאב, את הקונפליקט שיצר אותו, נבדוק רגישויות למזון וחומרים אם יש צורך, נזהה מערכות אנרגטיות שאינן מאוזנות וכל חסימה היוצרת את הכאב. בנוסף נטפל וננטרל את החוויה והמתחים, נאזן את המערכות האנרגטיות, נשלב תדרים אלקטרומגנטיים לטיפול בכאב וניצור הרמוניה ואיזון בגוף כדי שיוכל לרפא את עצמו. במרבית המקרים בטיפול בכאב כבר במפגש הראשון ישנה הקלה רבה ובמפגשים הבאים כבר תחושו שינוי רב עד מצב שבו הכאב והקונפליקט לא יטרידו אתכם.

בקינסיולוגיה יש מגוון גדול של תהליכים טיפוליים המותאמים באופן אישי לכל מטופל וביחד עם הגישות הנוספות בהן אני מטפלת נוכל להגיע לתוצאות מהירות וטובות.

 

באלו סוגי כאבים ניתן לטפל?

מיגרנה, כאבי בטן, כאבים בגב תחתון, כאבים ומתח שרירים בכתפיים והשכמות, כאבי ברכיים, כאבי מחזור PMS, כאבי בטן, כאבי ראש, פיברומיאלגיה, כאבים כרוניים, כאב נפשי, כאבים פסיכוסומאטיים ועוד.

 

מעוניינים לדעת אם ניתן לטפל בכאב ממנו אתם סובלים?

אם אתם סובלים מכאבים, ניתן לטפל בהם ביעילות. צרו עימי קשר כבר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות ואשמח לשמוע על הכאב ולספר לכם כיצד ניתן לטפל בו – בטלפון 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »