טיפול בכאבים בחוליות גב שבורות באמצעות MdWave

רינה היא בת 72 סובלת ממחלות שונות אבל מה שהציק לה במיוחד הוא הכאבים והקושי בתנועה שנוצרה כתוצאה משתי חוליות גב שנשברו כשנפלה. רינה התקשתה בהליכה, ישיבה וכל תנועה יצרה כאבים וקושי בחייה עד כדי שלפעמים לא הייתה מגיעה לפעילות במועדון או לא מבצעת תרגילים פשוטים.

 

במסגרת הפעילות במועדון הייתי נוהגת לחשוף את המתאמנים לטכניקות שונות כדי שיכירו ויוכלו להשתמש בהם. באחת הפעמים הבאתי איתי את מכשיר ה – MdWave , ובו תכנית שהכנתי במיוחד לבעיה של רינה, ידעתי שהיא סובלת מאוד ובחרתי להקל עליה.

 

בתכנית שילבתי תדרים לכאבי גב והתכווצויות, כאבי גב כרוניים, אנטי דלקתיים ועוד. רינה שמחה להיות שפן הניסיונות שלי וגם כל הקבוצה תמכה בזאת שרינה תתנסה ואולי יעזור לה. רינה התחברה למכשיר במשך כארבעים דקות והמשיכה להתאמן איתנו. כשהסתיימה התכנית שאלתי אותה לגבי הכאבים היא ציינה שהם ירדו והיא מרגישה יותר נוח במקום ביקשתי שתשים לב לכמה זמן זה פעל.

 

שבוע לאחר מכן שמעתי ממנה שהייתה המשכיות להקלה בכאבים ושוב חיברתי את רינה למכשיר
ה – MdWave בתכנית השנייה הוספתי עוד תדרים לכאבים ובסיומה רינה אמרה שיש הקלה נוספת שבוע לאחר מכן רינה סיפרה בקבוצה ששעות רבות לאחר הטיפול היא הייתה מסוגלת לנוע בחופשיות וללא כאבים.

 

מכשיר ה – MdWave עוזר מאוד בטיפול בבעיות גב משקם רקמות מטפל בדלקות ומזרים אנרגיה לתאים באזור הפגוע.

ההמלצה היא לשכור את המכשיר ולהמשיך לעבוד איתו בבית כדי לקבל תוצאות לאורך זמן.

 

אם אתם חווים כאבים או כל בעיה שטרם מצאתם לה פיתרון או שהפתרון שמצאתם איננו מלא, ייתכן שביו-רזוננס יוכל לסייע לכם.
צרו עימי קשר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות בטלפון – 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »