חשתי את בעלי משתנה לי לטובה מול העיניים

ידעתי שיעל שר טובה כי חוויתי את הטיפול שלה בעצמי.
אבל לא על זה אני רוצה לשים דגש, אלא על ההשפעה של הטיפול שלה על בעלי. (וכן, אני המלצתי לו ללכת אליה, וזה הוכיח את עצמו) ואכן הייתה לה השפעה עצומה שגרמה לו להתנהל אחרת בהתייחסות שלו אלי.

 

וכל יום שעבר- חשתי את בעלי משתנה לי לטובה מול העיניים.
אני כאישה דומיננטית ובעלי שקט יותר- חש הוא מאוים וחסר ביטחון במערכת הזוגית שלנו. תחושה זו גרמה לו להיכנס למאבקי כוח ולמשחקים לא נעימים של אגו.

 

עם כל טיפול שעבר איתה, הרגשתי איך מנקה הוא מטענים, חוזר הביתה מהורהר, ולאט לאט מפנים מה שלמד אצל יעל. ואכן- למד הוא המון לפי דבריו, קולט ומעכל. מעולם לא שאלתי אותו על מה שוחחו- אולם בהתנהגות שלו אלי, חשתי את השינוי הנפלא שהוא עובר.

 

ואכן, בהתחלה ההפנמה הייתה קיצונית ומרדנית.
הכלתי אותו על כל גווני שלבי ההפנמה שעבר. הבנתי שעובר הוא תהליך לא פשוט של "ניקיון מחסומים", אהבתי אותו כפי שהוא, ונתתי לו במה בבית כדי שירגיש שנמצא על קרקע בטוחה.

שלב ההבשלה והמוכנות הגיע – והרגשתי זאת בהתנהגות שלו אלי. יותר אוהב, סבלן, נעים ובעיקר מכיל. והכי סיפוק בעולם לשמוע אותו אומר לי: "את יודעת, כל הכבוד ליעל, את עיקר עבודת השינוי שאני עברתי בחיים- אני זוקף לזכותה. היא עזרה לי לקבל אותך ולהכיל אותך כמו שאת, ועל זה – אני מצדיע לה!"

 

יעל יקרה,

תודה לך על שהצלחת להחזיר לי את השלווה והאהבה הביתה,
בזכותך החיים הזוגיים שלי נפלאים, אנחנו מאושרים, צוחקים ונהנים מכל רגע,
ואפילו שמך עולה מידיי פעם בשאלה:
מעניין לאן היינו מגיעים לולא הטיפול המסור, המקצועי והנאמן שלך?

כאישה שומרת מסורת, אני מברכת אותך, ומאחלת לך
להמשיך בדרכך המופלאה להשכין במטופלים המון רוגע ואיזון לנשמה.

תודה מכל הלב
מלכה

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »