חרדה

החיים בצילה של החרדה קשים מנשוא, אם אתם סובלים מחרדה אתם מודעים לקושי היומיומי לבצע פעולות פשוטות. מעוררי החרדה יכולים להיות שונים בין אדם לאדם, אבל הקושי לתפקד, לחשוב בצלילות והיגיון ולנהל אורח חיים תקין – זהים!

ניתן לטפל בחרדה באופן יעיל וללא תופעות לוואי.

כיצד תוכלו להתמודד עם חרדה ולטפל בה?

מקובל לטפל בחרדה בשני אמצעים עיקריים – תרופות פסיכיאטריות שמשרות רוגע וטיפולים נפשיים הכוללים פגישות עם פסיכולוג או פסיכותרפיסט. לשתי השיטות יתרונות וחסרונות.

הטיפול בחרדה באמצעות כדורים פסיכיאטריים כרוך בתופעות לוואי קשות, ביניהן – איבוד תיאבון, קשיים בתפקוד המיני, אפאטיות, עייפות כרונית ועוד. רבים מהמטופלים בחרדה באמצעות התרופות, זונחים אותם כאשר הם נתקלים בתופעות הלוואי שגורמות לפגיעה קשה עוד יותר באיכות חייהם.

מצד שני – הטיפולים הנפשיים כרוכים לרוב בחיטוט מעמיק בנבכי הנפש, הטיפול עשוי לארוך שנים וכרוך בהוצאות כספיות כבדות, כשלא תמיד ניתן להגיע למרגוע.

יש גם דרך אחרת לטיפול בחרדה

הקינסיולוגיה איננה מוכרת ונפוצה דיה. מדובר בשיטה, אשר אט אט הופכת יותר ויותר פופולארית בישראל.

בדומה לטיפול הנפשי, גם כאן מנסים לדלות את הגורמים מעוררי החרדה, רק שבניגוד לטיפול המסורתי, אנו מתקשרים ישירות עם הגוף, באופן בלתי אמצעי ומאתרים בכל הרמות – מודע, תת-מודע וזיכרון הגוף, את הרגשות הקשורים וכן את המקור לחרדה ומנטרלים אותו, בתהליך בטיפול בחרדה נעבוד גם על כישורי חיים כדי לחזק את הביטחון והדימוי העצמי הקשורים לחרדה ונאזן את המערך האנרגטי של הגוף כדי להביא לשינוי רגשי וחשיבתי ולמוטיבציה להצלחה.

התקשורת הבלתי אמצעית יעילה ביותר ומאפשרת קבלת תשובות מיידיות ללא מתווכים. הטכניקה עושה שימוש בבדיקת שרירי הגוף ותגובתם למעוררי המתח.

לרוב לאחר סדרה של מספר מפגשים המשתנה ממטופל למטופל ניתן להגיע לשיפור משמעותי, שבכל דרך אחרת היה אורך זמן רב יותר.

מעוניינים לקבל פרטים על טיפול בחרדות?

אם אתם סובלים מחרדה, ניתן לטפל בה ביעילות. צרו עימי קשר כבר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות ואשמח לשמוע על החרדה ולספר לכם כיצד ניתן לטפל בה – בטלפון 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »