זוגיות

האם גם אתם מתקשים למצוא זוגיות? האם אתם מתקשים לתחזק זוגיות קיימת?

אינכם לבד! אנשים רבים, גברים ונשים כאחד מתקשים למצוא זוגיות ולתחזק קשר זוגי לאורך זמן. אם הקושי עקבי ואינכם מצליחים להגיע לזוגיות בריאה ויציבה, כנראה שמשהו בתוככם גורם לבעיה.

 

מדוע כל כך הרבה אנשים סביבנו לא מצליחים להגיע לזוגיות מספקת

אין ספק שהמבנה החברתי שינה פניו עם השנים. התקופה בה גירושין היו דבר חריג ונשים היו נישאות בגיל מוקדם – עברה לה מהעולם. הקידמה, השיוויון בין המינים והפתיחות החברתית למבנים חדשים של קשרים בינאישיים, שחקו מעט את המבנה הזוגי המסורתי.

יחד עם זאת, על אף השינויים, כל אחד ואחד יכול להגיע לקשר זוגי במידה והוא שואף לכך. לרוב, כאשר יש קושי למצוא בן זוג או לתחזק קשר זוגי ארוך טווח, הבעיה נעוצה בגורמים חיצוניים ופנימיים כדוגמת: חוסר ביטחון עצמי, הערכה עצמית נמוכה, אמונות מגבילות כגון – "אני לא שווה", "לא מגיע לי זוגיות" ועוד, פחדים ליצור מערכת לא תקינה כמו שהייתה בבית הוריכם או לאחר גירושין, פחד מאינטימיות וכדומה.

אם גם אתם חווים קושי להגיע לזוגיות יציבה, הקינסיולוגיה תסייע לכם להעלות למודעות את המחסומים ולפתור את הבעיה השורשית שגורמת לכך ולשנות את חייכם!

 

כיצד תמצאו את הזוגיות הנחשקת ?

הקינסיולוגיה עושה שימוש בשרירי הגוף לצורך איתור גורמי המתח והתחושות הפנימיות הכמוסות ביותר. באמצעות השיטה וטכניקות משלימות, ניתן לאתר את הסיבה שבגללה אינכם מצליחים להגיע לזוגיות לה אתם מייחלים.

לאחר איתור הגורמים שמפרים את האיזון הפנימי, נעשה שימוש בטכניקות איזון מגוונות, המותאמות באופן אישי לכל מטופל, ע"מ להשיב את האיזון וליצור שינוי חשיבתי עם אמונות מקדמות, שיגדילו משמעותית את סיכוייכם למצוא את הזוגיות הנכספת.

 

זה הזמן לעשות את השינוי בחייכם

שמי יעל שר ואני מתמחה בקינסיולוגיה אשר סייעה לנשים וגברים רבים לעשות את השינוי בחייהם ולהגיע לזוגיות הנכספת.
צרו עימי קשר כבר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות בטלפון – 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »