בעיות בריאותיות

בעיות בריאותיות הן ביטוי לחוסר איזון במערכות הגוף, ישנם גורמים רבים העלולים ליצור חוסר איזון במערכות הגוף ובתוכם: תזונה לא נכונה, אלרגיות ואי-סבילות למזון וחומרים, הצטברות של רעלים בגוף, מתחים, כעסים, הימנעות מפעילות גופנית, שימוש בסמים, ניקוטין ועוד. חשיפה לאורך זמן לגורמים אלו פוגעת במערכת החיסונית, נוצרת האטה ביכולת וקצב ההחלמה של הגוף ושחיקה של המערכת החיסונית העלולה לגרום לה לצאת משליטה ולהיווצרות מחלות כולל מחלות אוטואימוניות.

 

הרפואה הקונבנציונלית מטפלת במחלה באמצעות כדורים ואינה מאתרת את הסיבות להיווצרותה בהיבט הרגשי והמנטאלי. כשהטיפול הוא בדיכוי המחלה ומתמקד בהקלה של הסימפטומים, המשמעות היא שלא פתרנו את מקור הבעיה. בנוסף ידוע שנטילת כדורים לאורך זמן עלולה לפגוע במערכות נוספות של הגוף.

 

החיפוש אחר פתרונות והגעה להחלמה יכול להיות תהליך ארוך, ההבנה שהפתרון מצוי בידע הנמצא בגוף שלנו, יכול לעזור למצוא את הפתרון הנכון והמתאים ביותר ולהגיע לסיבה להיווצרותה של המחלה ולהביא מזור לגוף ולנפש.

 

כיצד קינסיולוגיה מתייחסת למחלות

medications-pic2קינסיולוגיה היא גישה הוליסטית, המתבוננת על כל המכלול של האדם, הסביבה, הרגשות המחשבות התחושות, תזונה, מערכות יחסים ועוד. מטרת השיטה בחידוש והזרמת האנרגיה בגוף ושחרורה של תגובת המתח, בכל רובד שתקוע או חסום באדם השלם, יצירת איזון וריפוי הגוף.

 

מחלה בגישה הקינסיולוגית היא חסימה אנרגטית הנוצרת ממעוררי מתח הגורמים למערכות הגוף לצאת מאיזון.

 

כשישנו חוסר איזון במערכות הגוף המשמעות היא שישנו קושי באחד או יותר מתחומי החיים: עומס יתר, רגשות עזים הקשורים לקונפליקטים, נושאים בלתי פתורים וכדומה. מחלה נוצרת כתוצאה מהצטברות של מתחים רבים המשפיעים על התפקוד הפיזי.

 

הגישה מתייחסת לכך שישנו קשר הדדי בין מערכות הגוף ומערכת האמונות שלנו והתגובה הרגשית הגורמת לתגובה הפיזית שיכולה לבוא לידי ביטוי במחלות ובכלל זה גם במחלות אוטואימוניות. לכל מחלה יש את הקונפליקט שגרם להיווצרותה, לדוגמא: דלקות במעי גס עשויות לנבוע מקושי לשחרר פסולת רגשית ומנטאלית, נטייה להחזיק באמונות, דעות, רכוש, אירועים מהעבר שהכאיבו לנו ועוד. התוצאה יכולה להיות דלקת, כאבים, עצירות, נפיחות בבטן. כך למשל אירועים הקשורים לעזיבת אחד ההורים את הבית יכולים להביא לקושי נפשי להבין ולעכל זאת, כאשר שחרור של מה שאנו אוחזים בו יביא לריפוי.

 

הגישה הקינסיולוגית דוגלת בכך שלכל אדם יש את הקונפליקט האישי שלו ולכן אין הכללה ויש לזהות את הסיפור המדוייק ולטפל בו ע"מ לשחרר את מעוררי המתח, להחזיר לגוף את יכולת התנועה ההרמונית בין המערכות ולהשיב את האיזון – כשע"י כך נביא את הגוף לריפוי.

 

מעוררי מתח יכולים להיות – אירועים שעברנו בחיים שלנו או מהעברה דורית, תזונה, תרופות, קשיים בתחומי החיים השונים וכדומה. חשוב לדעת שבקינסיולוגיה קיים הידע המאפשר את ניתוק הקשר ובלימה של מחלות שהועברו בגנטיקה או בהעברה דורית.

 

כיצד זה נעשה

באמצעות בדיקת שריר שהיא כלי האבחון של הקינסיולוגיה נאתר את המקור של המחלה, את הקונפליקט שיצר אותה, נבדוק רגישויות למזון וחומרים, נזהה מערכות אנרגטיות שאינן מאוזנות וכל חסימה הקשורה למחלה.

 

נטפל וננטרל את החוויה והמתחים, נאזן את המערכות האנרגטיות, נשלב תדרים אלקטרומגנטיים מותאמים אישית למחלה ולאדם וניצור הרמוניה ואיזון בגוף כדי שיוכל לרפא את עצמו.

 

במרבית המקרים בטיפול במחלה ישנה הקלה בהתחלה ובמפגשים הבאים כבר תחושו שינויים בסימפטומים ובהמשך יתחולל שיפור מהותי ובמחלות מסויימות גם ריפוי מלא.

 

בקינסיולוגיה יש מגוון גדול של תהליכים טיפוליים המותאמים באופן אישי לכל מטופל וביחד עם הגישות הנוספות בהן אני מטפלת נוכל להגיע לתוצאות מהירות וטובות.

 

באלו מחלות ניתן לטפל?

אסתמה, סינוסים, דלקת בשתן, מעי רגיז, קרוהן, דווירטיקוליטיס, קוליטיס, פרקינסון, סכרת, לחץ דם, טרשת נפוצה, אלרגיות, אסתמה של העור, פסוריאזיס, קנדידה, טפילים ווירוסים , שיווי משקל ויציבה, פריצת דיסק, קשיים בשינה, מיגרנה, סטרס, עייפות, חיסונית חלשה, דלקות, מחלות של דרכי הנשימה, מחלות בכליות ועוד.

 

מעוניינים לדעת אם ניתן לטפל בכאב ממנו אתם סובלים?

אם אתם סובלים ממחלות כרוניות או אקוטיות, ניתן לטפל בהם ביעילות. צרו עימי קשר כבר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות ואשמח לשמוע על המחלה ולספר לכם כיצד ניתן לטפל בה – בטלפון 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »