ביו-רזוננס

רפואת תדרים היא רפואה רבת שנים הנחשבת כיום לרפואת העתיד. כיום משתמשים ברפואת תדרים גם בבתי חולים וקליניקות פרטיות ברפואה הקונבנציונלית והמשלימה.
ישנם מכשירים רבים שפותחו חלקם גם נותן דיאגנוסטיקה וחלקם רק משדר תדרים לגוף כשאת הדיאגנוסטיקה מבצע המטפל.

 

כיצד פועל הביו-רזוננס

MdWave הוא מוצר פרי פיתוח של חברה ישראלית המחולל שדות אלקטרומגנטיים לגוף המשפיעים על מעטפת התא שמחזק ומאזן את הגוף בעזרת תדרים היוצרים שדה אלקטרומגנטי עדין. זהו מכשיר קטן נייד וקל לשימוש בקליניקה וגם בבית.

בתאי הגוף שלנו ישנם שדות אלקטרומגנטים, תדרים וכדומה מלבד החומרים ממנו הוא עשוי. באזור בו ישנה בעיה כמו דלקת, כאב וכדומה כמות האלקטרונים יורדת מסביב לתא והתא יתקשה להתחדש. תדרי MdWave הם תדרים עדינים הדומים לשדות האלקטרומגנטיים שבהם תאי הגוף משתמשים ומשפיעי על מעטפת התא, בזמן השידור של התדרים האלקטרומגנטיים המערכת מקבלת כמות מספיקה של אלקטרונים ובתהליך שנוצר בגוף כתוצאה מהשידור התא/איבר יכול להתחדש ונוצר איזון וריפוי בגוף.

 

כיצד התדרים יכולים לטפל בבעיות

התדרים עובדים על:

  • יצור אנרגיה בתא ובגוף
  • ויסות תהליכים דלקתיים
  • שיקום רקמות

 

 

 

 

תדרי MdWave עובדים על מגוון רחב של בעיות: שרירים גידים, פריצות דיסק, בעיות במערכת הגוף השונות: עיכול, עצבים, תנועה, כימיית המוח, וירוסים, קנדידה, מחלות כרוניות, איחוי שברים, חרדות ופחדים, מתחים, קשב וריכוז, אלרגיות, התארגנות, ויסות חושי ועוד.

מכשיר MdWave משולבת בקליניקה מזה זמן רב בטיפולים שונים וישנן תוצאות יפות.

במסגרת הטיפולים הפרטניים בקליניקה מרבית המטופלים חווים טיפול בתדרים בנוסף לגישות הטיפוליות נעשית התאמה לכל אחד כך שהמטופלים מקבלים עוד מימד טיפולי שמקדם את הריפוי.

ניתן להשכיר את המכשיר להמשך טיפול בבית.
ההמלצה היא להמשיך את הטיפול בבית לפי הצורך במצב כרוני פעם עד פעמיים ביום ובמצב אקוטי שלוש עד חמש פעמים ביום.

 

אם אתם חווים בעיות שטרם מצאתם להם פיתרון או שהפתרון שמצאתם להם איננו מלא, ייתכן שביו-רזוננס יוכל לסייע לכם.
צרו עימי קשר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות בטלפון – 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »