אקסס בארס – ™Access bars

אקסס בארס הוא תהליך שבו המטפל נוגע ב- 32 נקודות אנרגטיות הנמצאות על היקף הראש שכל אחת מתייחסת להיבט אחר של החיים כגון: שליטה, כסף, תקוות וחלומות, מודעות, עצבות ושמחה, תקשורת, גוף ומיניות ועוד. בנקודות אלו מאחסנות, התניות, אמונות, הרגלים ודפוסים, ביקורת, שיפוטיות, זוויות ראייה ועוד. כשאנו מתפקדים מתוך המגבלות האלו הבחירות והאפשרויות שלנו מצומצמות, הקוטביות שנוצרת אינה מאפשרת התבוננות אמיתית וגורמת לנו לתפקד מתוך החוויה שיצרה אותה. נגיעה בנקודות על היקף הראש המייצגות נושאים שונים גורמת לפריקת אנרגיה קוטבית המנהלת אותנו ומונעת מאיתנו בחירות ואפשרויות רבות וביחד עם משפטי ניקוי נוצר אפשור ומשחרר את התקיעות ומחסומים. במהלך הטיפול ובסיומו נוצרת תחושה של רוגע, נמנום קל ושחרור בגוף.

אקסס בארס הוא תהליך פשוט ועדין ומתאים לכל גיל, הוא מסייע ליצור שינוי משמעותי בתחומי החיים השונים וגם בגוף הפיזי.

באמצעות אקסס בארס מטפלים ב: מערכות יחסים, מציאת זוגיות, מתחים, כסף, ביטחון ודימוי עצמי, כאבים, בריאות ועוד.

 

כיצד זה נעשה?

טיפול באקסס בארס מתבצע בשכיבה עם לבוש מלא, כשהמטפל יושב או עומד מאחורי הראש, המטפל נוגע ב – 32 נקודות לפי סדר השלבים. המטפל מכוון לאתר נקודות בהן ישנה קוטביות הדורשת פריקה ומתעכב בהן יותר כדי לפרוק את אותה אנרגיה כלואה, בנוסף משלב משפטי אפשור ואת משפט ניקוי של אקסס בארס. בתהליך יתכן ויעלו נושאים, סיטואציות שהמטופל והמטפל חווים ומתוך זאת תיתכן שיחה קלה וניקוי. בסיום התהליך תיתכן עייפות קלה ביחד עם תחושת שחרור. משך המפגש כשעה ורבע.

בסיום המפגש תקבל משפטי ניקוי שאיתם תעבוד בבית כדי להמשיך ולהטמיע את השחרור.

 

אם אתם מתמודדים עם קושי כלשהו, אם יש לכם בעיה שמציקה לכם, צרו עימי קשר לייעוץ ללא כל התחייבות בטלפון – 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »