אלרגיה

אם אתם סובלים מאלרגיה או אי סבילות למזון, חומרי הסביבה וכדומה, כדאי שתדעו שקיים טיפול העשוי לסייע להפחית, להעלים ולעיתים רבות גם לרפא את תסמיני האלרגיה.

הימנעות ממאכלים אליהם אתם רגישים או הימנעות מלהיות בסביבת גורם האלרגיה איננה התשובה.

קיימת גם דרך אחרת – שלמה ומדוייקת יותר לטפל באלרגיה ואי סבילות!

 

מדוע הימנעות איננה התשובה המוחלטת

רבים הסובלים מאלרגיה פשוט נמנעים. אם הם רגישים למזון כלשהו הם נמנעים מלאכול אותו, אם הם אלרגיים לאבק או חיות, הם נמנעים מלהיות במחיצת בעלי חיים או באיזור מאובק.

כמובן שהימנעות איננה תשובה ניצחת, שהרי הגורמים מעוררי האלרגיה נמצאים כמעט בכל מקום וקשה להימנע מהם באופן מוחלט. לעולם אין לדעת היכן נפגוש בשיערות החתול שמעוררות את האלרגיה או האם במזון אכן אין גלוטן באופן וודאי.

אם איכות חייכם נפגמת בבריחה מהמקור שמעורר את האלרגיה שלכם – זה הזמן לחפש פיתרון הוליסטי שעשוי להפחית משמעותית ולעיתים רבות להעלים את האלרגיה.

 

איך ניתן להעלים את האלרגיה

הקינסיולוגיה, רואה באלרגיה לא רק תופעה גנטית, אלא תופעה רגשית בה נקשר הגורם מעורר האלרגיה עם חוויה שלילית בה הגוף מזהה אותו כאוייב שצריך להלחם בו. באמצעות זיהוי מעוררי המתח וטיפול שורשי בהם, ניתן להעלים את האלרגיה. זה עובד!

בקליניקה מטופלים רבים שחוו אלרגיות ואי סבילות לחומרים שונים, כגון: אבק, אבקני צמחים, מתכות, בעלי חיים, לקטוז ומזונות, והצליחו להיפתר מהמגבלה לאחר סדרת טיפולים (כל אחד בקצב שלו).

 

זה הזמן לעצור את האלרגיה לתמיד ולהפסיק לברוח ממנה

הצטרפו לסיפורי ההצלחה של מטופלים רבים בקליניקה. אם אתם סובלים ואיכות חייכם נפגמת, אם קצתם בבריחה המתמידה ממעוררי האלרגיה אצלכם, בואו לראות שאפשר גם אחרת!

צרו עימי קשר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות בטלפון – 054-4652225

 

להרחבה אודות אלרגיה ואופן הטיפול בה לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »