אייפק – IPEC -Integrated Physical Emotional Clearing

ניקוי פיזי רגשי משולב
שיטה זו פותחה ע"י דר' אורי קניג והיא משתמשת בבדיקת שריר הלקוחה מהקינסיולוגיה.
הגישה מתייחסת לתפיסה ההוליסטית לפיה רואים את האדם כמכלול. לכן כשיש בעיה גופנית יתכן וזו תוצאה של חוסר איזון רגשי. לפי תפיסה טיפולית זו רגישות יתר היא תגובה מוגזמת של הגוף למצבים/חומרים, כמו מפגש עם גורם שלילי המשפיע באופן פיזי או רגשי. מפגש כזה עלול להשפיע על בריאות הגוף-נפש באופנים שונים. בגישת אייפק (IPEC) כמו בקינסיולוגיה ניתן לבטל רגישויות אלו ובכך לאפשר למטופל לשפר את בריאותו.

 

כיצד זה נעשה?

בדרך כלל נשתמש בשריר מייצג ידיך יהיו מושטות קדימה בכ- 30 מעלות כשהן מוחזקות ואינן נופלות, ידיי יהיו מונחות מעליהן קלות והלחיצה שתתבצע על ידי בזמן בדיקת שריר תהיה עדינה ביותר. נעבוד עם מטריצות של מילים, תמונות המתייחסות למחסומים שונים בכל היבטי החיים, כדי לאתר מה יוצר את המחסום ולאחר איתור כל המחסומים שניתן להעלות במפגש מתוך המטריצות נבחר באמצעות בדיקת שריר התערבויות טיפוליות כדי לאזן את הגוף. בסיום נבדוק היכן אתה ביחס לנושא בתחושות ברגשות באמצעות בדיקת שריר ושיחה מילולית.

 

קינסיולוגיה ו-אייפק (IPEC) הן שתי שיטות שמאפשרות לשלב כל תהליך והתערבות טיפולית מתוך גישות אחרות בהתאם לצורך.

 

אם אתם חווים בעיה או קושי כלשהו המצריך טיפול, צרו עימי קשר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות – 054-4652225

מאמרים נוספים בנושא זה:

בריאות
Yael sher

שחרור מאמונות מגבילות

רבים מאיתנו אוחזים בדעות, אמונות, דפוסים והרגלים עליהם חונכנו או שראינו בסביבתנו והטמענו בתוכנו. הסיבות מדוע אנו אוחזים בכל אלו הן שונות מאדם לאדם. חלק

קרא עוד »